Våre ansatte i Gjensidige Modum, Sigdal og Krødsherad

Vi er 6 ansatte, og rådgiver kundene våre i forsikring og sparing.

Hos oss møter du rådgivere med høy kunnskap om økonomi. Deres oppgave er å finne gode løsninger for akkurat deg og din livssituasjon. Store endringer i livet – både gode og vonde – blir enklere å håndtere hvis du er godt forberedt. Avtal et møte hos oss og en av våre rådgivere kan forberede deg på økonomiske muligheter og konsekvenser ved:

  • Etablering, barn og boligkjøp
  • Sparing til hytte, bil, glade pensjons år og andre drømmer
  • Vanskelige hendelser som samlivsbrudd, langvarig sykdom, uførhet, død og arv

Hvis du ønsker, kan du også kontakte våre rådgivere direkte:

Rolf Krona

Daglig leder
Tlf: 907 80 066
E-post: rolf.krona@gjensidige.no

Pål Lohne

Bedriftsrådgiver næring 
Tlf: 934 45 189
E-post: Pal.Lohne@gjensidige.no

Guro Hovde Brunæs

Forsikringsrådgiver
Tlf: 916 90 498
E-post: Guro-Hovde.Brunaes@gjensidige.no

Mette Wigdel

Forsikringsrådgiver
Tlf: 901 93 770
E-post: mette.wigdel@gjensidige.no

Anne Kristin Strand

Bedriftsrådgiver landbruk
Tlf: 452 82 685
E-post: anne-kristin.strand@gjensidige.no

Astrid-Cecilie Brun

Forsikringsrådgiver
Tlf: 951 01 850
E-post: astrid.brun@gjensidige.no