Ansatte i Gjensidige Nordmøre og Romsdal

Vi er her for deg når du trenger oss! Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat, eller kontakt oss på telefon 915 03100.

Privat

Inger Settem    
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 43 180 
E-post: inger-margrete.settem@gjensidige.no

 

 Eli Synnøve Grødal
 Kunderådgiver
 Kontor: Kristiansund
 Telefon: 476 82 075 
 E-post:  eli-synnove.grodal@gjensidige.no     

 

Britt Eli Brennholm
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 476 51 625 
E-post: britt-eli.brennholm@gjensidige.no  

 

Mette Huus Farstad  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 66 920 
E-post: mette.huus-farstad@gjensidige.no

 

Kari Larsson  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 932 37 386 
E-post: Kari.Larsson@gjensidige.no

 

Vebjørn Hjelmseth   
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 934 16 702
E-post: Vebjorn.Hjelmseth@gjensidige.no

 

Anna Fugelsnes   
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 918 21 857  
E-post: anna.fugelsnes@gjensidige.no

 

Sandra Vik (i permisjon)  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 78 954
E-post: Sandra.Vik@gjensidige.no

 

Jeanette Hermundsli (i permisjon) 
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 477 03 749
E-post: Jeanette.Sandvik-Sivertsen@gjensidige.no

Næringsliv

Øystein Heggdal  
Assurandør næringsliv
Kontor. Molde
Telefon: 909 29 815
E-post: oystein.heggdal@gjensidige.no

 

Øyvin Hansen
Assurandør næringsliv
Kontor. Kristiansund
Telefon:  916 16 424
E-post: oyvin.hansen@gjensidige.no

 

Stein Gunnar Jenssen
Assurandør næringsliv
Kontor. Kristiansund
Telefon: 950 65 512
E-post: stein-gunnar.jenssen@gjensidige.no

 

Tonje Aasen
Bedriftsrådgiver
Kontor. Molde
Telefon: 979 81 493
E-post: tonje.aasen@gjensidige.no

Landbruk



Heidi Merete Oterhals
Salgskonsulent  
Kontor: Molde 
Telefon: 911 54 001 
E-post: Heidi-Merete.Oterhals@gjensidige.no

Administrasjon og ledelse

Vidar Skaar     
Adm. dir 
Kontor: Molde 
Telefon: 957 21 233 
E-post: Vidar.Skaar@gjensidige.no

 

Randi Pedersen   
Salgssjef privat
Kontor: Kristiansund
Telefon: 414 18 829 
E-post: randi.pedersen@gjensidige.no

 

Eyvind Pettersson
Salgssjef landbruk/næring
Telefon: 480 48 660
E-post: eyvind.pettersson@gjensidige.no

 

Kari Buvik   
Administrasjonssekretær
Kontor: Molde
Telefon: 971 74 991 
E-post: Kari.Buvik@gjensidige.no

 

Anita Meland Lervik
Regnskapsleder
Kontor: Molde
Telefon: 951 24 840 
E-post: Anita.Meland-Lervik@gjensidige.n