Navigasjon, søk og logg inn

d0debb

Ansatte i Gjensidige Nordmøre og Romsdal

Vi er her for deg når du trenger oss! Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat, eller kontakt oss på telefon 915 03100.

Privat

Inger-SettemInger Settem    
Resepsjonist
Kontor: Molde
Telefon: 482 43 180 
E-post: inger-margrete.settem@gjensidige.no

 

 

 

Eli-Synnøve-Grødal  Eli Synnøve Grødal
 Resepsjonist
 Kontor: Kristiansund
 Telefon: 476 82 075 
 E-post:  eli-synnove.grodal@gjensidige.no     

 

 

 

Britt-Eli-BrennholmBritt Eli Brennholm
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 476 51 625 
E-post: britt-eli.brennholm@gjensidige.no  

 

 

 

Mette-Huus-FarstadMette Huus Farstad  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 66 920 
E-post: mette.huus-farstad@gjensidige.no

 

 

  

Kari-LarssonKari Larsson  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 932 37 386 
E-post: Kari.Larsson@gjensidige.no

 

 

 

RigmorRigmor Johansen
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 477 15 676 
E-post: rigmor.johansen@gjensidige.no

 

 

 

VebjornVebjørn Hjelmseth   
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 934 16 702
E-post: Vebjorn.Hjelmseth@gjensidige.no

 

 

 

Sylvi-Anita-HeggemSylvi Anita Heggem  
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 480 23 540 
E-post: Sylvi-Anita.Heggem@gjensidige.no

 

 

 

Anna-FugelsnesAnna Fugelsnes   
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 918 21 857  
E-post: anna.fugelsnes@gjensidige.no

 

 

 

Margaret-SandstadMargaret Sandstad   
Kunderådgive Kontor: Kristiansund
Telefon: 480 32 390
E-post: margaret.sandstad@gjensidige.no

 

 

 

Sandra-VikSandra Vik   
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 78 954
E-post: Sandra.Vik@gjensidige.no

 

  

   

Liudmila MikakovaLiudmila Mikakova   
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 477 11 072
E-post: Liudmila.Mikakova@gjensidige.no

 

  

   

Administrasjon og ledelse

VidarVidar Skaar     
Adm. dir 
Kontor: Molde 
Telefon: 957 21 233 
E-post: Vidar.Skaar@gjensidige.no

 



 

Bjarne_SjåholmBjarne Sjåholm    
Salgssjef næringsliv/landbruk 
Kontor: Molde 
Telefon: 913 20 177 
E-post: Bjarne.Sjaholm@gjensidige.no

 

 

 

Randi-PedersenRandi Pedersen   
Salgssjef privat
Kontor: Kristiansund
Telefon: 71 57 04 11/414 18829 
E-post: randi.pedersen@gjensidige.no

 

 

 

Kari-BuvikKari Buvik   
Administrasjonssekretær
Kontor: Molde
Telefon: 971 74 991 
E-post: Kari.Buvik@gjensidige.no

 

 

 

AnitaAnita Meland Lervik
Regnskapsleder
Kontor: Molde
Telefon: 951 24 840 
E-post: Anita.Meland-Lervik@gjensidige.no