Navigasjon, søk og logg inn

d0debb

Ansatte i Gjensidige Nordmøre og Romsdal

Vi er her for deg når du trenger oss! Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat, eller kontakt oss på telefon 915 03100.

Privat

Inger-SettemInger Settem    
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 43 180 
E-post: inger-margrete.settem@gjensidige.no

 

 

 

Eli-Synnøve-Grødal  Eli Synnøve Grødal
 Kunderådgiver
 Kontor: Kristiansund
 Telefon: 476 82 075 
 E-post:  eli-synnove.grodal@gjensidige.no     

 

 

 

Britt-Eli-BrennholmBritt Eli Brennholm
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 476 51 625 
E-post: britt-eli.brennholm@gjensidige.no  

 

 

 

Mette-Huus-FarstadMette Huus Farstad  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 66 920 
E-post: mette.huus-farstad@gjensidige.no

 

 

  

Kari-LarssonKari Larsson  
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 932 37 386 
E-post: Kari.Larsson@gjensidige.no

 

 

 

VebjornVebjørn Hjelmseth   
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 934 16 702
E-post: Vebjorn.Hjelmseth@gjensidige.no

 

 

 

Sylvi-Anita-HeggemSylvi Anita Heggem  
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 480 23 540 
E-post: Sylvi-Anita.Heggem@gjensidige.no

 

 

 

Anna-FugelsnesAnna Fugelsnes   
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 918 21 857  
E-post: anna.fugelsnes@gjensidige.no

 

 

 

Sandra-VikSandra Vik   
Kunderådgiver
Kontor: Molde
Telefon: 482 78 954
E-post: Sandra.Vik@gjensidige.no

 

  

   

Liudmila MikakovaLiudmila Mikakova   
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 477 11 072
E-post: Liudmila.Mikakova@gjensidige.no

 

  

 
Jeanette Sandvik Sivertsen 
Kunderådgiver
Kontor: Kristiansund
Telefon: 477 03 749
E-post: Jeanette.Sandvik-Sivertsen@gjensidige.no

Næringsliv


Øystein HeggdalØystein Heggdal  
Assurandør næringsliv
Kontor. Molde
Telefon: 909 29 815
E-post: oystein.heggdal@gjensidige.no

 

 


Øyvin-HansenØyvin Hansen
Assurandør næringsliv
Kontor. Kristiansund
Telefon:  916 16 424
E-post: oyvin.hansen@gjensidige.no

 


 

Stein-Gunnar-JenssenStein Gunnar Jenssen
Assurandør næringsliv
Kontor. Kristiansund
Telefon: 950 65 512
E-post: stein-gunnar.jenssen@gjensidige.no

 

 

 

Tor Ivar Bjørseth

     Tor Ivar Bjørseth  
      Bedriftsrådgiver
      Kontor: Molde
      Telefon: 402 21 288 
      E-post: tor-ivar.bjorseth@gjensidige.no

 

 

 

Tonje-AasenTonje Aasen
Bedriftsrådgiver
Kontor. Molde
Telefon: 979 81 493
E-post: tonje.aasen@gjensidige.no