Ansatte i Gjensidige Orkla

Hos oss møter du rådgivere med høy kompetanse. Kontakt oss for gode løsninger tilpasset akkurat deg og din livssituasjon.

Privat

Heidi Hestnes
Kunderådgiver privat 
E-post: heidi.hestnes@gjensidige.no
Telefon: 72488805

 

 

Lars Wold Ree
Senior kunderådgiver privat
E-post: lars.ree@gjensidige.no
Telefon:  72495924     

 

Kari Viggaklev Jensen
Kunderådgiver privat 
E-post: kari.jensen@gjensidige.no
Telefon:   72495923   

 

Martin Kjøren
Senior kunderådgiver privat
E-post: martin.kjoren@gjensidige.no
Telefon: 72488806

Landbruk / Næringsliv

Lars Helge Hoston   
Assurandør landbruk/ Kunderådgiver
E-post lars-helge.hoston@gjensidige.no
Telefon: 72495926    
Mobil:     90974922

 

Per Kristian Mogstad   
Kunderådgiver næringsliv
E-post: per-kristian.mogstad@gjensidige.no
Telefon: 72488802    
Mobil:     97115925

Ledelse

Guri Fagerholt Kjørsvik
Salgsleder
E-post: guri.fagerholt@gjensidige.no
Telefon: 72488803  
Mobil:     91623832
 

Sidsel Rian  
Daglig leder
E-post: sidsel.rian@gjensidige.no
Telefon: 72495922     
Mobil:     90164013