Hopp til innhold

Medlemmer i styrende organer i Indre Østfold, Andebu og Nord-Odal Gjensidig Brannkasse

På denne siden finner du en oversikt over medlemmene og varamedlemmene til styret, generalforsamlingen og valgkomiteen til Indre Østfold, Andebu og Nord-Odal Gjensidig Brannkasse

Styret med varamedlemmer

Styret i Indre Østfold, Andebu og Nord-Odal Gjensidig Brannkasse består av 6 medlemmer valgt av Generalforsamlingen og 1 medlem valgt av de ansatte.

Styret består i dag av følgende medlemmer:

  • Tore Johansen, styreleder
  • Ann-Mari Skinne, nestleder
  • Svein Bovim, styremedlem
  • Mette Røen Homstvedt, styremedlem
  • Ingunn Vestly Thorvaldsen, styremedlem
  • Finn Lunde, styremedlem - ansattes representant

Varamedlemmer:

  • Nils Håkon Lie
  • Bent Cato Kirkeng
  • Simen Saxebøl
  • Hans Viggo Nielsen
  • Torill Volden
  • Mads Aas Johansen

Generalforsamlingen med varamedlemmer

Generalforsamlingen i Indre Østfold, Andebu og Nord-Odal Gjensidig Brannkasse består av 22 medlemmer valgt av medlemmene i Brannkassa og 5 medlemmer valgt av de ansatte.

Generalforsamlingen består av følgende medlemmer:

  • Anne Lise Halvardsson, Dorthea Bjerke, Theodor Bye, Thor Asgeir Holth    (representerer distrikt Marker/Aremark/ Rømskog)
  • Bjørn Ingar Holmen, Kjartan Dahl, Ole Johan Bakker, Petter Ole Kirkeby, Hans-Ola Frøshaug (representerer distrikt Eidsberg)
  • Hanne Vegger Brynjulfsen, Jan Tore Haugerød, Ragnhild Hallenstvedt, Hans Kristian Høijord.  (representerer distrikt Andebu)
  • Magne Solbrække, Marianne Reinvold, Ingunn Marie Steen, Vigdis Gjerberg, Vidar Mellegård  - leder (representerer distrikt Rakkestad)
  • Asbjørn Veidal, Synnøve Wangberg Ihlebekk, Reidun Unaas, Per Strømsæther (representerer distrikt Hobøl)

Ansattes representanter:

  • Caroline Laurendz
  • Tommy Nordli
  • Kjersti Braarud
  • Andreas Minge
  • Knut Niord Røsand

Varamedlemmer:

  • Sigbjørn Høgne, Halvor Tjernæs (representerer distrikt Marker/Aremark, Rømskog)
  • Agnes Duserud, Bjørg Elin Kristoffersen, Heidi Lindemark (representerer distrikt Eidsberg)
  • Tove Anita Tveitan, Roar Trevland (representerer distrikt Andebu)
  • Sverre Bye, Sven August Smedshaug, Yvonne Stubberud (representerer distrikt Rakkestad)
  •  Valborg Lippestad, Terje Iversen (representerer distrikt Hobøl)

Ansattes representanter:

  • Ole Johan Bergquist
  • Marit Hereid Grefsli
  • Karianne Kartnes
  • Therese Thorstensen
  • Rino Swensen

Valgkomite med varamedlemmer

Valgkomiteen i Indre Østfold, Andebu og Nord-Odal Gjensidig Brannkasse består av 5 medlemmer valgt av Generalforsamlingen.

Valgkomiteen består av følgende medlemmer:

  • Jens Oskar Olsen-Torp, leder
  • Ole Asbjørn Haugaard
  • Laila Smestad
  • Eivind Wium
  • Lars Viggo Holmen

Varamedlemmer:

  • Gard Sveinung Grimsby
  • Anne Opsahl Kaaen
  • Marianne Høitomt Dahl
  • Randi Dalheim
  • Magne Gran