Ansatte i Valdres Gjensidig Brannkasse

Vi er nær deg når du trenger oss. Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat.

Ring oss på 613 47 600 eller send oss en epost på valdres@gjensidige.no. 

Mona Kveno Døvre

Kunderådgiver privat
Telefon: 613 47 600
E-post: mona.kveno-dovre@gjensidige.no

Klara Thon Månum

Kunderådgiver Privat
Telefon: 613 47 615
E-post. klarathon.manum@gjensidige.no

Ingrid Elise Bråten

Kunderådgiver privat
Mobil: 992 50 622
E-post: ingrid-elise.braten@gjensidige.no

Frode Helle

Kunderådgiver privat
Telefon: 975 96 085

 

Stine Katrin Huset

Kunderådgiver privat
Telefon: 911 72 125

Reidun Astrid Grobakken

Salgsleder privat
Telefon: 613 47 602
E-post: reidun-astrid.grobakken@gjensidige.no

Stian Rosendal

Rådgiver Næringsliv
Mobil: 905 39 569
Telefon: Stian.Rosendal@gjensidige.no

Stein Tore Djupdal

Rådgiver Næringsliv
Mobil: 909 99 491
E-post: Stein-Tore.Djupdal@gjensidige.no

Anna Bakken

Rådgiver Landbruk
Telefon 613 47 604
Mobil: 997 55 078
E-post: Anna.Bakken@gjensidige.no

Bjørnar Bråthen

Rådgiver landbruk
Mobil: 938 40 438
E-post: bjornar.brathen@gjensidige.no

Sigrun Anny Aarø

Rådgiver Landbruk
Mobil: 947 93 540
E-post: sigrunanny.aaro@gjensidige.no

Olaug Karin Bråten

Rådgiver Næringsliv
Telefon 613 47 610 Mobil 477 08161
E-post: Olaug.braten@gjensidige.no

Steinar Skjerve

Salgsleder Næringsliv
Mobil: 92 22 48 81
E-post: Steinar.skjerve@gjensidige.no

Christian Blix-Nielsen

Daglig leder
Telefon 613 47 611
Mobil 90016167
E-post: christian.blix-nilsen@gjensidige.no