Ansatte i Gjensidige Valdres

Vi er nær deg når du trenger oss. Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat (på telefon eller e-post, kontoret er stengt inntil videre på grunn av Koronaviruset).

Mona Kveno Døvre

Kunderådgiver privat
Telefon: 613 47 609
E-post: mona.kveno-dovre@gjensidige.no

Tone Lauvhaug

Kunderådgiver privat 
Telefon: 613 47 608
E-post: tone.lauvhaug@gjensidige.no

Klara Thon Månum

Kunderådgiver Privat
Telefon: 613 47 615
E-post. klarathon.manum@gjensidige.no

Ingrid Elise Bråten

Kunderådgiver privat
Mobil: 992 50 622
E-post: ingrid-elise.braten@gjensidige.no

Anja Kampen Hamre

Resepsjon/kunderådgiver privat
Telefon 613 47 600
E-post: Anja-kampen.hamre@gjensidige.no

Stian Rosendal

Bedriftsrådgiver
Mobil: 905 39 569
Telefon: Stian.Rosendal@gjensidige.no

Sigrun Anny Aarø

Kunderådgiver landbruk
Mobil: 947 93 540
E-post: sigrunanny.aaro@gjensidige.no

Anna Bakken

Kunderådgiver landbruk
Telefon 613 47 604
Mobil: 997 55 078
E-post: Anna.Bakken@gjensidige.no

Olaug Karin Bråten

Bedriftsrådgiver
Telefon 613 47 610
E-post: Olaug.braten@gjensidige.no

Stein Tore Djupdal

Bedriftsrådgiver
Mobil: 909 99 491
E-post: Stein-Tore.Djupdal@gjensidige.no

Steinar Skjerve

Salgsleder Privat og Næring
Mobil: 92 22 48 81
E-post: Steinar.skjerve@gjensidige.no

Reidun Astrid Grobakken

Administrasjon
Telefon: 613 47 602
E-post: reidun-astrid.grobakken@gjensidige.no

Christian Blix-Nielsen

Daglig leder
Telefon 613 47 611
Mobil 90016167
E-post: christian.blix-nilsen@gjensidige.no