Våre ansatte i Indre Østfold og Andebu

Vi er nær deg når du trenger oss. Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat.

Default

Mysen

Andreas Minge
Kunderådgiver Privat
Telefon: 90 89 86 20
E-post: andreas.minge@gjensidige.no

Tonje Hoff Kristiansen
Kunderådgiver Privat
Telefon: 928 06 710
E-post: tonje-hoff.kristiansen@gjensidige.no

Mads Aas Johansen
Kunderådgiver Næring
Telefon: 90 89 31 94
E-post: mads.aas-johansen@gjensidige.no

Marit Hereid Grefsli
Salgssekretær Næringsliv/Landbruk
Telefon: 91 37 62 32
E-post: marit.hereid-grefsli@gjensidige.no

Jan Petter Grefslie
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 95 90 00 91
E-post: jan-petter.grefslie@gjensidige.no

Finn Lunde
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 94 87 69 22
E-post: finn.lunde@gjensidige.no

Anna Kraugerud
Kunderådgiver Privat
Telefon: 94 86 37 46
E-post: anna.kraugerud@gjensidige.no

Rakkestad

Grethe Harlem Bjørgen  
Kunderådgiver Privat
Telefon: 90 54 69 45
E-post: grethe-harlem.bjorgen@gjensidige.no

Karianne Kartnes 
Kunderådgiver Privat
Telefon: 91 75 36 90
E-post: karianne.kartnes@gjensidige.no

Tommy Nordli
Kunderådgiver Næring
Mobil 41 44 02 14
E-post: Tommy.nordli@gjensidige.no

Fredrik Nøkleby
Kunderådgiver Privat
Telefon: 45 90 24 33
E-post: fredrik.nokleby@gjensidige.no

Andebu

Caroline Laurendz 
Kunderådgiver Privat
Telefon: 90 51 00 62
E-post: caroline.laurendz@gjensidige.no    

Hobøl

Knut Niord Røsand 
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 95 18 54 60
E-post: knut-niord.rosand@gjensidige.no 

Rino Swensen
Senior Kunderådgiver
Mobil 92 22 06 91
E-post: Rino.Swensen@gjensidige.no

Marker

Kjersti Braarud
Kunderådgiver Privat
Telefon: 92 89 41 71
E-post: kjersti.braarud@gjensidige.no

Ole Johan Bergquist
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 95 89 16 95
E-post: ole-johan.bergquist@gjensidige.no

Administrasjon

Roald Fischer
Administrerende direktør
Telefon: 98 24 70 34
E-post: roald.fischer@gjensidige.no

Fredrik Frøshaug  
Salgsleder Privat
Telefon: 95 05 40 80
E-post: fredrik.froshaug@gjensidige.no

Ragnar Thorsen 
Markedskoordinator
Telefon: 97 56 64 55
E-post: ragnar.thorsen@gjensidige.no

Guri Mette Bråthen
Controller
Telefon: 95 15 02 15
E-post: guri-mette.brathen@gjensidige.no

Marit Helen Lund
Administrasjonskonsulent
Telefon: 99 25 60 92
E-post: marit-helen.lund@gjensidige.no 

Dagfinn Aaserud
Salgsleder Næringsliv/Landbruk
Telefon: 91 35 22 97
E-post: dagfinn.aaserud@gjensidige.no

Cato Aas Johansen
Opplæringskonsulent
Telefon: 90 41 24 86
E-post: cato.aas-johansen@gjensidige.no