Navigasjon, søk og logg inn

b8dde1

Våre ansatte i Indre Østfold og Andebu

Vi er nær deg når du trenger oss. Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat.

Mysen

 Andreas-Minge

Andreas Minge
Kunderådgiver Privat
Telefon: 90 89 86 20
E-post: andreas.minge@gjensidige.no


 Unni_Kreppen

Unni Kreppen
Kunderådgiver Privat
Telefon: 47 80 20 54
E-post: unni.kreppen@gjensidige.no


 

Tonje Hoff Kristiansen
Kunderådgiver Privat
Telefon: 928 06 710
E-post: tonje-hoff.kristiansen@gjensidige.no


 Mads-Aas-Johansen

Mads Aas Johansen
Kunderådgiver Næring
Telefon: 90 89 31 94
E-post: mads.aas-johansen@gjensidige.no


 Marit-Hereid-Grefsli

Marit Hereid Grefsli
Salgssekretær Næringsliv/Landbruk
Telefon: 91 37 62 32
E-post: marit.hereid-grefsli@gjensidige.no


 Jan-Petter-Grefslie

Jan Petter Grefslie
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 95 90 00 91
E-post: jan-petter.grefslie@gjensidige.no


 Finn-Lunde

Finn Lunde
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 94 87 69 22
E-post: finn.lunde@gjensidige.no


 

Anna Kraugerud
Kunderådgiver Privat
Telefon: 94 86 37 46
E-post: anna.kraugerud@gjensidige.no