Navigasjon, søk og logg inn

b8dde1

Våre ansatte i Indre Østfold og Andebu

Vi er nær deg når du trenger oss. Kom gjerne innom for en kopp kaffe og en uforpliktende prat.

Mysen

Anne-Mette-Johansen

Anne Mette Johansen  
Kunderådgiver, Næringsliv/Landbruk
Telefon: 48 04 75 76
E-post: anne-mette.haugerud-johansen@gjensidige.no


 Andreas-Minge

Andreas Minge
Senior kunderådgiver, Privat
Telefon: 90 89 86 20
E-post: andreas.minge@gjensidige.no


 Mads-Aas-Johansen

Mads Aas Johansen
Kunderådgiver, Privat
Telefon: 90 89 31 94
E-post: mads.aas-johansen@gjensidige.no


 Marit-Hereid-Grefsli

Marit Hereid Grefsli
Salgssekretær Næringsliv/landbruk
Telefon: 91 37 62 32
E-post: marit.hereid-grefsli@gjensidige.no


 Jan-Petter-Grefslie

Jan Petter Grefslie
Bedriftsrådgiver Næringsliv/landbruk
Telefon: 95 90 00 91
E-post: jan-petter.grefslie@gjensidige.no


 Finn-Lunde

Finn Lunde
Bedriftsrådgiver Næringsliv/Landbruk
Telefon: 94 87 69 22
E-post: finn.lunde@gjensidige.no