Hopp til innhold

Vinnere av konkurranser

Her kan du se om du er en av de heldige vinnerne av en av konkurransene våre. Navnene legges ut fortløpende.Vi kontakter deg hvis vi mangler adressen din til utsendelse av premie.

Husk å følge oss på Facebook, X (tidligere Twitter) og Instagram for å få med deg nye konkurranser!

Øvelseskjøringsappen

Vinnere av gavekort på GoGift (1200 kroner) – April 2024

  • Savannah Voldrønning Thoner
  • Mia Østvold Bondlid
  • Thea Bergersen

Vinnere av Apple Airpods Max – Påskekonkurranse

  • Erling Bryn Folvik
  • Mon Mathys

Vinnere av 5 kjøretimer – Vinterferiekonkurranse

  • Ludvik Holmen
  •  Teodor Bakkejord Alvestad
  • Therese Hatlen

Vinnere av kinobilletter – Januar 2024

Ava Gilhuus-Kiani, Eskil Hagen Eide, Espen Andre Bjørstad, Amalie Kvalstad, Otto Ørn Endresen Ulltveit-Moe, Frøya Paalshaugen Olafsen, Christian Gaptjern, Sigve Tomten, Sebastian Brevik, Jan-Henrik Holstad Nikolaisen, Elise Planting, Frida Westland Bjerke, Eskil Preststulen, Torgrim Møller Rørtveit, Kristine Vagstad, Silje Sem-Olsen, Benedikte Skramstad Bølla, Ivalo Eggen, Kine Siqveland, Erik Eriksson, Eric Nathaniel Gjevik-Mburu, Hermine Nilsen, Lotta Hobæk Waale, Kim-Levi Holten Frostad, Leon Alexander Stavem

Vinnere av Apple Airpod Max – Desember 2023

  • Maria Hildebrandt
  • Selma Johanne Myking Sunde
  • Vilma Berg- Aasen

Vinner av Iphone - November 2023

  • Helen Huynh Dong

Vinnere av Koss høretelefoner – Høstferiekonkurranse 2023

  • Kevin Djidjogbe Vignon Lacle
  • Ola Nessheim

Vinnere av elsparkesykkel – Sommerkonkurranse 2023

  • Kristian Paasche Roland
  • Johannes Namtvedt
  • Frøy Vasdal Gundersen

Vinnere av førerkort

Januar 2024

Bjørn Pedersen Hauge

Januar 2023

Remi Nathanael Larsen

Vinnere av Apple-produkter 

  • Thomas Hauge Sandblåst 
  • Christine Vannebo 
  • Peder Bragstad 
  • Maja Lindset Remme
  • Felix Avsnes Lund 
  • Anette Kvikstadhagen Foss
  • Susanne Iben Årolilja Vasstrand Gjerløw 
  • Sigrid Jenssen

Vinnere av 5 kjøretimer 

  • Milla Sofie Hansen
  • Alida Fedøy Magnussen
  • Jens Hagen Gyland
  • Julie Tsan Snare
  • Mille Briseid-Johansen

 

Vinnere av Watch Me-bånd (Instagram)

  • Nora Angard Hoff
  • Lisa Bøe Lauvvik
  • Oscar Torgersen Kirkevollen
  • Lotte Aaserud
  • Ingrid Rudi Kvarme

Vinnere av trafikalt grunnkurs

Vinnere 1. kvartal 2024

  • Kåre Strømsvik
  • Thor Espenes
  • Gisle Aasebø

Vinnere 4. kvartal 2023

  • Karoline Arntsen
  • Erik Møvik
  • Guttorm Arnfinn Vennesland

Vinnere 3. kvartal 2023

  • Ann Kristin Larsen
  • Anja Allern
  • Anne Lise Torstveit

Vinnere 2. kvartal 2023

  • Stein Vidar Engevik
  • Mona Thorsen
  • Simen Andre Strømsøyen

Vinnere 1. kvartal 2023

  • Roar Asak Brenne
  • Renata Strucke 
  • Aina Johansen